Про нас

zavod

Історія ТОВ «БЕЛГИПС» бере свій початок з 1948 року, коли в столиці Білорусі було запущено Мінський гіпсовий завод. На той час підприємство займалося виробництвом гіпсу та гіпсових будівельних деталей. Проектна потужність гіпсового цеху становила 48 тис. т на рік.

Проте будівельним організаціям, окрім гіпсу, потрібні були й вироби з нього з високою технічною ефективністю. Тому вже через рік після відкриття завод почав виготовляти перегородкові плити, з 1952-го гіпсокартон, а в 1960 році запустив у виробництво електрофільтри типу С 13-7,5.

Впродовж наступних 20 років потужності з випуску будівельного гіпсу зросли з 53 тис. т до 176,5 тис. т на рік.

У 1997-му підприємство було перереєстровано в ДП «Мінський завод гіпсу та гіпсових буддеталей». Згодом у 2001 році було створено ВАТ «БЕЛГИПС».

З 2005-го освоєно випуск нових видів продукції:

пазогребеневі плити для перегородок (звичайні, вологостійкі, звукоізоляційні);

профіль для гіпсокартону;

сухі гіпсові будівельні суміші: шпаклівка і клей монтажний для пазогребневих плит і монтажу гіпсокартону.

У тому ж році, аби забезпечити конкурентоспроможність продукції, товариство розробило і впровадило систему менеджменту якості ISO 9001-2001. Отримало сертифікат в СМЯ Республіки Білорусь, РФ та в Міжнародній системі на IQNET-бланку. Було виконано всі заходи з впровадження нової версії ДСТУ ISO 9001-2009 «Система менеджменту якості».

У 2009-му лінійку сухих будівельних сумішей розширено випуском монтажного вологостійкого клею та гіпсової штукатурки.

З 2012 року підприємство налагодило випуск ґрунтовок для внутрішніх і зовнішніх робіт.

2015-й це рік модернізації ВАТ «БЕЛГИПС». Почато випуск продукції, що відповідає всім сучасним вимогам до гіпсокартону, сухих будівельних сумішей, гіпсових пазогребневих плит.

Нині ВАТ «БЕЛГИПС» перевело виробництво на сучасні рейки: замінено обладнання, автоматизовано ключові процеси, вдосконалено рецептури, збільшено потужності, оптимізовано логістику і, що не менш важливо, підвищено кваліфікацію кадрів.

Влітку 2015-го з конвеєра зійшов гіпсокартон нового покоління, який сьогодні вже завойовує нагороди. Продукцію ВАТ «БЕЛГИПС» відзначено медаллю як найкращу в своїй товарній категорії.

Високу якість білоруського гіпсокартону оцінили й споживачі. Матеріал характеризується більшою легкістю та гнучкістю, що полегшує монтаж і дозволяє реалізувати будь-яку дизайнерську ідею. Лист ідеально ріжеться без зазубрин і кришення гіпсового сердечника, в нього добре утоплювати саморізи. Причому навіть ті кріплення, що вкручені з порушенням технології (занадто близько до краю), не спроможні зруйнувати кромку. На вибір ВАТ «БЕЛГИПС» пропонує як звичайний гіпсокартон, так і з додатковими властивостями вогнетривкий і вологостійкий.

Гіпсові пазогребневі плити також отримали високу оцінку якості. Цей продукт неодноразово нагороджений у багатьох конкурсах дипломами: «За кращі досягнення в будівельній галузі в 2014 році», «Кращий будівельний продукт 2015 року» в номінації «Краще технічне рішення в будівництві облаштування міжкімнатних і міжквартирних перегородок».

Також підприємство розпочало випуск ще одного високотехнологічного продукту сухі гіпсові будівельні суміші. Штукатурки ручного та машинного нанесення, шпаклівки, клей монтажний, самонівелір на основі гіпсу все це удосконалює процеси будівництва, дозволяє скоротити часові, трудові і фінансові витрати.
Варто зазначити, що у виробництві продукції застосовується гіпс з українських гіпсових карєрів, що дає можливість «БЕЛГИПСу» пропонувати високоякісну продукцію за доступними цінами.

ВАТ «БЕЛГИПС» задовольняє запити споживачів, які цінують потенціал гіпсу й роблять ставку на зелене будівництво. Адже гіпс, видобутий з українських надр, ‒ екологічно чистий, не схильний до грибків і цвілі, не має запаху. Більше того, гіпс ‒ це чудовий діелектрик. Він не горить, дихає подібно деревині, має кислотність, аналогічну кислотності шкіри людини, вбирає зайву вологу і віддає її у разі нестачі, створюючи здоровий мікроклімат у приміщенні. Отже, матеріали на основі гіпсу це майбутнє будівництва.

З 2015 року білоруський бренд зявився й на нашому будівельному ринку. Зараз «БЕЛГИПС» постачає в Україну сухі будівельні суміші, гіпсокартон, гіпсові пазогребеневі перегородкові плити (ПГП).

У 2019 році потужності підприємства збільшилися завдяки запуску нового заводу в селищі Гатово. У травні він введений в експлуатацію, а в серпні — вийшов на виробничі потужності і стійко працює. Для випуску продукції використовують новітні технології та сучасне обладнання.

фото панорама 2 1